Search
Generic filters
Exact matches only

WoW Gamma – naujas WoW University kūrėjų projektas

Gamma – tai WoW universiteto bendruomenės klubas. Jis skirtas profesinių ir asmeninių įgūdžių auginimui, talentų atskleidimui bei potencialo kartu su palaikančia bendruomene realizacijai.

Idėja sukurti Gamma gimė iš poreikio. Baigusios ilguosius mokymus WoW universitete, įgūdžius plėsti ir bendruomenės dalimi išlikti alumnės norėjo ir toliau. Dabar tai padaryti tapo įmanoma! O svarbiausia, kad Gamma klubo durys atviros visoms moterims, kurioms nestinga noro mokytis bei žingeidumo.

Gamma klubas – lyg WoW University seserystė. Klubo nares sieja pamatinės vertybės, kurios skatina ne tik augti pačioms, bet ir auginti savo bendramintes. 

Čia patirtimi dalinasi moterys, kurios trokšta tobulėti visose asmeninėse bei profesinėse srityse, todėl viena su kita atranda tvarią santykių kokybę. Be to, narės skatinamos tobulėti atsižvelgdamos į savo poreikius bei polinkius – augti neišeinant iš komforto zonos ribų. 

Įsitikink tuo tapdama Gamma!

Bendruomenės klubo pavadinimo kilmė

Geriausi pasaulio universitetai yra subūrę brolijas ir seserijas, kurios vadinamos graikų alfabeto raidėmis. WoW University klubas Gamma – ne išimtis. Čia renkasi panašias vertybes turinčios, palaikymą viena kitai teikiančios moterys, kurias vienija žinių pažinimo troškulys.

Penkios unikalaus mokymosi kryptys, dėstytojų ekspertų vedamos paskaitos, užsiėmimai ir didžiulis bendruomenės palaikymas nuo pirmosios prisijungimo dienos… Visas moterims svarbias sritis Gamma klubo narės aprėpia ne tik klausydamos mokomosios medžiagos, bet ir diskutuodamos tarpusavyje. 

Juk turint palaikymo galią, įmanomas tampa net didžiausias iššūkis.

Susipažinkite su Gamma kūrėjų komanda

Inga Jablonskė
WoW Gamma iniciatorė ir WoW University įkūrėja
inga@wowunivesity.org

Martyna Kasperavičiūtė
WoW Gamma turinio vadovė
martyna@wowunivesity.org
Tel. nr.: +37068326079

Gita Ramana
WoW Gamma vystymo vadovė
gita@wowunivesity.org
Tel. nr.: +37067210540

Justina Stulgaitytė
WoW Gamma administratorė
justina@wowunivesity.org
Tel. nr.: +37062373538

Prireikus techninės pagalbos parašykite mums į chat’ą (pokalbio laukelį), o visais kitais klausimais rašykite klausimai@wowgamma.org

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!