Search
Generic filters
Exact matches only

aip mūsų mintys, emocijos ir jausmai daro įtaką kūno būsenai? | Ernesta Monkutė-Skeberė | Kūno ir judesio terapeutė

0
2021/11/29
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/11/29
19:00 - 20:30


Patyriminė paskaita, kurios metu tyrinėsi savo pojūčius, emocijas, galvoje besisukančias istorijas. Į pagalbą telksimės pagrindinius Gyvenimo patyrimo įrankius, t. y., penkis pojūčius.

Paskaitos tema: „Kaip mūsų mintys, emocijos ir jausmai daro įtaką kūno būsenai?

Paskaitos lektorė Ernesta Monkutė-Skeberė yra darbo su kūnu ir judesio terapijos (ibmt.co.uk) edukatorė, kūno pojūčių tyrinėtoja somatinėse praktikose, mokymų programų kūrėja, lektorė VŠĮ „Interstela“, strateginių sesijų-susitarimų fasilitatorė (moderatorė), komunikacijos ir rinkodaros specialistė bei projektų vadovė VŠĮ „Domus Solis“. Ernesta daugiau nei 15 metų dirbo verslo sektoriuje, o dabar sukasi socialiniame versle. Ji yra viena iš SETA (somatinės edukacijos ir terapijos asociacijos) steigėjų, https://www.ikunytapraktika.lt/ bendraįkūrėja, o šiuo metu save atranda dar ir kaip patyriminio meno kūrėją.

„Į šią paskaitą sudėjau daugiau nei 9 metus siekiančią patirtį iš terapinių studijų ir asmeninės terapijos srities.

Iškelsiu klausimus: ar žmogus yra tik emocijos, jausmai, galvoje besisukančios istorijos, fiziologiniai pojūčiai? Ar gebame šiuos dalykus atskirti tada, kai gyvename? Ar mokame, galime tuo pat metu stebėti save ir veikti? Jei taip, kas tada būna stebėtoju?“

Paskaitos metu:

  • patyrinėsi savo pojūčius, emocijas, galvoje besisukančias istorijas;
  • išmoksi jas apibrėžti ir atskirti vieną nuo kito. Be to, aiškinsimės, ar šis atskyrimas apskritai reikalingas;
  • metodika leis suprasti savo viduje esantį „tyrinėtoją“: galbūt jį apibūdinti, o gal ir nupiešti jo portretą. Tikėtina, jog atsakysi į sau pačiai paskaitos metu kilusius klausimus.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!