Search
Generic filters
Exact matches only

Gamma knygų klubo atidarymo šventė | Moderuoja Gamma narė Justina Jančiauskaitė

0
2021/12/02 - 2021/12/09
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/12/02 - 2021/12/09
19:00 - 20:30


Time 2 Celebrate savaitė – Laikas švęsti

Ilgus rudens ir žiemos vakarus leisk skaitydama puikias knygas. Tam, kad netrūktų paskatinimo ir draugijos, buriame Gamma knygų klubą! Visos esame skaitę įkvepiančių moterų biografijų, istorijų, kurios privertė mus susimąstyti ar net paskatino veikti, žengti pirmąjį žingsnį savo norų įgyvendinimo link. Visą mėnesį drauge skaitysime mėnesio knygą (ją išrinksime balsavimo metu), o vėliau susiskambinsime per ZOOM – įspūdžius aptarsime su kitomis Gammomis.

Pirmasis Gamma knygų klubo susitikimas jau gruodžio 2 d. 19.00 – 20.30 val. Susitikimą pradės ir savo santykiu su skaitymu pasidalins rašytoja bei žurnalistė Erika Umbrasaitė.

Erika Umbrasaitė išgarsėjo prieš 10 m., kai išleido savo pirmąją knygą „Vienos krūties istorija“. Joje moteris atvirai pasakojo apie susirgimą krūties vėžiu ir kovą su klastinga liga. Knygoje net į pačius rimčiausius dalykus stengiamasi žvelgti optimistiškai, o nuo liūdesio ir baimės gelbėjamasi šypsantis bei šiek tiek ironizuojant.

Rašytoja ir žurnalistė jau beveik dešimtmetį gyvena Prancūzijos pietvakariuose ir per šį laiką parašė ne vieną knygą apie gyvenimo prasmę, kasdienybę bei gyvenimo grožį. Erika taip pat kuria WoW bendruomenės klubo Gamma tinklalaidę „Hedonistės užrašai“.

Susitikimo metu pristatysime Gamma knygų klubo taisykles ir atsakysime į Tau kylančius klausimus.

Laukia kokybiškas laisvalaikis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!