Search
Generic filters
Exact matches only

Go Gamma. Kuo čia dėtos emocijos? | Lina Papinigė

0
2021/09/07
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/09/07
18:30 - 20:00


Time 2 Care savaitė – laikas rūpintis

 

GO GAMMA – turinys, kurį kuria Gamma bendruomenės narės ir skirtingų gyvenimo sričių ekspertės. Šūkis „Go Gamma“ rodo klubo narių palaikymą viena kitai ir simbolizuoja kūrėjos augimą bei proveržį su bendruomenės galia.

Linos Papiningės paskaita skirta susipažinti su emocijomis ir išmokti geriau jas valdyti.

Paskaitos tema: „Kuo čia dėtos emocijos?“

Trumpai apie Liną:

Esu Lina Papinigė. Jau beveik 15 m. dirbu SEB banke. Pradėjau kaip vadybininkė Konsultacijų centre, kurį laiką vadovavau verslo klientų skyriui, vėliau dirbau su verslo klientais skyriuje kaip asistentė ir vadybininkė. Karjerą tęsiau kreditavimo sprendimų skyriuje, o dabar Baltijos šalių verslo plėtros departamente esu atsakinga už vartojimo kredito produktą.

Rašyti apie emocinį intelektą, emocijas, psichologiją ir kitas temas pradėjau 2020 m. liepos mėn.

Tačiau šiomis temomis domiuosi jau daugiau kaip 10 metų: skaitau knygas, lankau kursus ir kitaip tobulėju man įdomiose ir aktualiose srityse. Jei randu naudingų patarimų ar rekomendacijų, stengiuosi jas išbandyti ir stebiu, kas man veikia, o kas – ne.

Po kurio laiko supratau, kad noriu savo patirtimi pasidalinti ir su kitais. Ne mokyti, o būtent dalintis. Vedžiau mokymus savo kolegoms apie emocinį intelektą, emocijų supratimą ir valdymą, o dabar savo patirtimi dalinuosi su visais, kuriems ji yra įdomi ar gali būti naudinga.

Paskaita atsakys į šiuos klausimus:

  • Kaip pažinti savo emocijas?
  • Kodėl svarbu kalbėti apie emocijas?
  • Kaip valdyti emocijas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!