Search
Generic filters
Exact matches only

Kaip monetizuoti mėgstamą veiklą? | Jolanta Chlevickienė | Karjeros ir verslo trenerė

0
2021/10/21
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/10/21
19:00 - 20:30


Time 2 Share savaitė – Laikas dalintis

Paskaitos metu susipažinsi su 3 strategijomis, kurios reikalingos tam, kad veikla, kurią mėgstame ir gebame atlikti, taptų pajamų ir pelno šaltiniu. 

Paskaitos tema: „Kaip monetizuoti mėgstamą veiklą?“

Paskaitą ves ir savo autentiška patirtimi dalinsis Jolanta Chlevickienė. Moteris yra tinklalapio www.TurtingaMoteris.lt mokymų bei socialinių projektų sumanytoja ir organizatorė, konferencijų bei mokymų moterims lektorė, palaikymo grupių mentorė ir moderatorė, kontaktų tinklo įkūrėja.

„Didžiąją gyvenimo dalį galvodavau, kad verslumas – tai įgimtas dalykas ir, jei mano artimiausioje aplinkoje visi mokosi universitete, o paskui susiranda ir dirba samdomą darbą, taip turiu daryti ir aš. Buvo metas, kai neturėjau jokio svaraus argumento, kad yra nors mažiausia galimybė kada nors uždirbti iš savo prigimtinio smalsumo ir organizuotumo, aistros skaityti ir dalintis, iš aistros bendrauti su žmonėmis.

Šiandien darau tai, kas mane labiausiai įkvepia. Ir už tai gaunu pinigus: autorinį atlygį, komisinius, pelną. „TurtingaMoteris.lt“ projektai – vienintelė mano veikla.

Septynerius metus, peržvelgdama savo veiklą, dėkoju sau, savo kūrybiškumui, klientėms ir partnerėms. Kaskart praėjusius metus laikau „auksiniais“, bet atlikusi asmeninę bei finansinę reviziją suprantu, jog metai buvo „auksiniai++“!

Pirmaisiais metais, kai bandžiau save naujame amplua ir neturėjau nei verslo, nei pardavimo žinių, teko ir mokytis, ir išsilaikyti. Tai buvo sudėtinga, tačiau ėmus dėmesį skirti 3 dalykams, atsirado pagreitis, atsirado rezultatai“, – teigia J. Chlevickienė.

Susitikimo metu lektorė pasidalins, kokie tie 3 kertiniai dalykai, kurie įgalino mano įgūdžius paversti pajamų šaltiniu. 

Šis esminis lektorės sprendimas, padarytas prieš 7 metus, iš esmės pakeitė jos požiūrį į galimybę verstis tuo, ką mėgsta labiausiai. Vesdama paskaitą, lektorė atskleis, kokie žingsniai lemia didžiausią ir asmenybės, ir profesinį augimą. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!