Search
Generic filters
Exact matches only

Kaip neišaukštinti ir nesumenkinti savęs? Aš esu pakankama. | Kristina Laučienė

0
2021/09/09
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/09/09
19:00 - 20:30


Time 2 Care savaitė – Laikas rūpintis

Paskaita padės suprasti, kada save išties adekvačiai vertiname ir gerbiame, o kada lazdą perlenkiame – nukrypstame nuo tikrojo požiūrio į save

Paskaitos tema: Kaip neišaukštinti savęs ir nesumenkinti. Receptas, kuris padės jaustis užtektinai

Kristina Laučienė kviečia paanalizuoti save. Kaip reaguoji sulaukusi pasiūlymo padėti? O kokia savijauta apima išgirdus komplimentą? Ką jauti ir kaip atsakai? Mėgaujiesi dėmesiu ar nuo jo slepiesi? Ar bijai būti vertinama, o gal, atvirkščiai, pripažinimo bei įvertinimo nuolat sieki? Kiek kartų sau sakei „tam aš jau per sena, netinkama, neužtektinai gabi“ ir panašiai? 

Per paskutinius penkis dešimtmečius moterys įrodė, kiek daug jos gali ir sugeba, ir kad turint galimybę nėra jokių „natūralių“ ribų. Tačiau ši pasiekta ir įsisąmoninta stiprybė atnešė ne vien džiaugsmą. Daugeliui moterų savirealizacijos bei sėkmės kelionė vis dar kupina baimių. Būtent iš baimės ateina visos kitos nuostatos: abejonės, nerimas, menka savivertė, savęs išaukštinimas, liūdesys, apmaudas, puikybė, pavydas, pataikavimas ir t.t. 

Ko gi mes bijome? Kalbėdamas apie savo tautą, prezidentas Nielsenas Mandela yra sakęs: „Mes labiausiai bijome ne to, ko nesugebame, o to, kad iš tiesų galime labai daug. Tai mūsų šviesa, ne tamsa, kurios taip išsigąstame“. Mes bijome, kad tai, kas esame ir sugebame, yra daug daugiau nei galime aprėpti. Sužinoję apie savo veiksmų ar mąstymo gebėjimų potencialą, išsigąstame galimos sėkmės. 

Interaktyvus seminaras padės Tau geriau susigaudyti, ar…

  • užtektinai vertini save? 
  • Kokiais parametrais remiantis sukuri savo vertę? 
  • Kodėl Tau reikalingos ribos?
  • Ar vengi, ar sieki sėkmės?

Taip pat vyks darbinė sesija apie palaikančius ir nepalaikančius įsitikinimus. Kartu ieškosime baimės šaknų ir atrasime būdus, kaip gyventi iš harmonijos, o ne baimės būsenos. 

Pradėkime jau šiandien. Paruoškite save sėkmei!

Apie lektorę:

Kristina Laučienė. Mylinti. Drąsi. Laisva siela. Pokyčių mentorė, kuri mokymų dalyvius veda į asmeninius bei kolektyvinius pokyčius. Koučingo specialistė, nuoroedukatorė, juoko jogos trenerė, mastermind moderatorė, lektorė. Daugelio saviugdos programų autorė, online kursų „Ribos. Mylintis ir sugebantis aš“, „Gydanti juoko galia“ kūrėja, 6 mėn. trukmės palaikymo grupės vedėja. Paskaitų „Asmeninė atsakomybė ir asmeninės ribos“, „Tavo sėkmės ritualai“, „Streso valdymas“, „Emociniai poreikiai“, „Energijos vadyba“ lektorė, patyriminių dienos sesijų „Laisvė būti savimi“, „Gebėjimas užmegzti ir palaikyti santykius“, „7 energetiniai centrai“ per laisvą bei įžodintą, sąmoningą judesį vedėja. Patyriminių stovyklų „Savęs patyrimo savaitgaliai moterims“ autorė bei lektorė.

„Įkvepiu žmones patirti savo tikrąją savastį bei išdrįsti realizuoti potencialą. Kai pasiruošimas atitinka galimybes, neišvengiamai ištinka sėkmė“, – Kristina Laučienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!