Search
Generic filters
Exact matches only

Kontaktų rytas su mitybos specialiste Grete Brokiene

5
2021/11/20
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/11/20
10:00 - 11:30


Lapkričio 20 d. 10.00–11.30 val. Gamma bendruomenės klubas organizuoja atvirą kontaktų rytą su Grete Brokiene. Susitikimas vyks nuotoliniu būdu per „Zoom“ platformą.

Susipažink su Grete:

Gretė yra autorinės programos, kuri apjungia moteriškumą, mitybą ir meilės sau ugdymą, įkūrėja, taip pat gastronomijos ir sveikatai palankios mitybos puoselėtoja. Jos manifestas –  #womantowoman (#moterismoteriai). 

„Patikėkit, puikiai suprantu, kokius standartus bei reikalavimus moterims kelia visuomenė. Jie gali virsti psichologiniais pančiais. „MRS GLOBE“ konkurse, kuriame buvau išrinkta ir karūnuota atstovauti mūsų šalį, ištariau garsiąją savo frazę: „Tikrasis moters grožis slypi jos išmintyje“, o tapusi 2 vaikų mama turėjau tai ne kartą įrodyti“, – atvirauja Gretė.

Nuo racionalaus savęs suvokimo ir situacijos vertinimo, geros savijautos bei meilės sau neatsiejama ir mityba. Šią temą gvildensime susitikime! 

Kodėl verta dalyvauti kontaktų ryte?

 • Networking‘o (ryšių užmezgimo) sesijos metu turėsi galimybę prisistatyti kitoms WoW Gamma klubo narėms ir pasidalinti savo užklausomis. Taip pažinsime viena kitą bei užmegsime naujus santykius, kurie galimai išsivystys į naujus projektus ar pateiks unikalių idėjų.
 • Susitikimo metu susipažinsi su programa, kuri apjungia mitybą bei profesionalų koučingą. Tai padės suprasti, kaip maistas veikia darbingumą, nuotaiką, motyvaciją, emocinę, fizinę būklę ir, žinoma, moters grožį.
 • Sužinosi, kodėl sveika mityba yra neatsiejama nuo racionalaus savęs ir situacijos vertinimo, geros savijautos ir meilės sau.
 • Vienai moteriai Gretė padovanos asmeninę savo konsultaciją! Galbūt tai būsi Tu?

5 comments

 1. Roberta

  Labai lauksiu paskaitos. Dėkoju!

 2. Justina

  Sveiki, noreciau prisijungti prie networking ryto

  • Gita Ramana

   Sveiki, Justina,

   reikia ragistruotis ir tuomet gausite nuorodą valandą prieš susitikimą.

   Iki malonaus 🙂

 3. Renata

  Del sveikatos problemu keiciu valgymo iprocius,reik ir palaikymo ,patarimo.
  Laukiu .

 4. Nijolė Mickevičienė

  Tikiuosi svarbios žinios, kurias papildysiu iš šios paskaitos, paskatins mano motyvaciją ir sustiprins ryžtą kuo sveikiau maitintis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!