Search
Generic filters
Exact matches only

Kontaktų vakaras su asmeninės prekės ženklo konsultante Giedre Ray

1
2021/11/15
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/11/15
19:00 - 20:30


Time 2 Share savaitė – laikas dalintis

Kontaktų vakaras su asmeninio prekės ženklo konsultante Giedre Ray. Kaip sukurti eksperto įvaizdį, įgyti pasitikėjimą ir generuoti pardavimus online?

Gamma networking‘o vakare svečiuojasi Giedrė Ray,  #SellYourself! Academy įkūrėja, asmeninio prekės ženklo konsultantė, online mokymų rengėja.

Savo karjerą nuosavame versle pradėjusi anksti, Giedrė nedelsiant suprato asmeninio prekės ženklo ir autoriteto svarbą. Būtent ši strategija padėjo pasiekti norimų tikslų ne tik versle, tačiau ir įvairioje bendruomeninėje veikloje, komunikacijoje.

Renginys vyks lapkričio 15 d. 19.00-20.30 val. 

Networking‘o (ryšių užmezgimo) sesijų metu turėsi galimybę prisistatyti kitoms WoW Gamma klubo narėms ir pasidalinti savo užklausomis. Taip pažinsime viena kitą bei užmegsime naujus santykius, kurie galimai išsivystys į naujus projektus ar pateiks unikalių idėjų.

Susitikimo metu gausi žinių, kaip sukurti eksperto įvaizdį, įgyti pasitikėjimą ir generuoti pardavimus online. Aptarsime baimes, kokios baimės mus stabdo nuo vidinės komunikacijos, atsakysime į klausimą, koks yra mūsų komunikacijos tikslas ir pasirinksime komunikacijos kanalus.

Networking‘o vakaro programa:
– Giedrės Ray istorija;
– užduotys grupelėse ir bendras aptarimas;
– Giedrės konsultacija asmeninio prekės ženklo tema;
– dalyvių prisistatymai.

Zoom prisijungimo nuoroda pasidalinsime renginio dieną.

1 comments

  1. Vilma Žvinytė

    Dėkoju gama ir Giedrei Ray už dar vieną turiningą vakarą.
    Unikalu tai, kad ne tik nauja, tačiau ir aiškūs žingsniai, kurie nepaklaidina informacijos gausoje, o nuveda , kaip kad Giedrė ir minėjo “…už rankos, tiesiai ten, kur reikia. t.y. dėkoju už susistemintą ir aiškią medžiagą, kuri fokusuoja į konkrečius žingsnius ir į išsigryninimą mano pačios misijos, vizijos, iš to išplaukiančių tikslų, vertybių. Kartu už daug aiškesnį vaizdą, kas gi yra tas Asmeninis ženlas, jo vystymas, plėtojimas. Koks kelias laukia ir planavimo subtilybės.
    Dėkoju ir “kambariokėms” dviems Jurgoms. Malonu pažinti Jus, kokios esat turtingos, kiek bendro mus visas sieja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!