Search
Generic filters
Exact matches only

Networkingo vakaras: Asmeninio prekės ženklo komunikacija | Vija Valentukonytė Urbanavičienė ir Giedrė Simanauskaitė | Vidinės komunikacijos ekspertės

0
2021/10/19
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/10/19
19:00 - 20:30


Time 2 Share savaitė – laikas dalintis

Gamma networking‘o vakaras su komunikacijos ekspertėmis, knygos „Organizacija, kuri susikalba“ autorėmis, Vija Valentukonyte Urbanavičiene ir Giedre Simanauskaite vyks jau šį antradienį 19 val.

Networking‘o (ryšių užmezgimo) sesijų metu turėsi galimybę prisistatyti kitoms WoW Gamma klubo narėms ir pasidalinti savo užklausomis. Taip pažinsime viena kitą bei užmegsime naujus santykius, kurie galimai išsivystys į naujus projektus ar pateiks unikalių idėjų.

Networking‘o vakaro programa:

– Vijos ir Giedrės edukacija apie sėkmingą komunikaciją;

– užduotys ir klausimai renginio dalyvėms apie tai, kas erzina bendraujant, koks man priimtinas bendravimo būdas, kaip aš sužinau informaciją apie kitus žmones ir kaip šia informacija aš dalinuosi su aplinkiniais; 

– atsakymų pasidalinimas mažose grupelėse;

– bendras aptarimas.

Susipažinkime su networking’o vakaro „Sėkminga asmeninė komunikacija” viešniomis:

Vija Valentukonytė Urbanavičienė – strategė, vidinės komunikacijos ekspertė ir praktikė, vidinės komunikacijos srityje dirba daugiau nei 10 metų. Savo ekspertines žinias ji taikė Olandijos banke „ING“, „Lietuvos energijoje“, „Barclays“,„Telia“.

Vija už pokyčių bei kultūros stiprinimo projektus laimėjusi du pasaulinius Komunikacijos asociacijos IABC (Vašingtone, JAV) apdovanojimus, taip pat „PR Impact“ ir Geriausios Personalo Praktikos apdovanojimus 2017 m. Sertifikuota trenerė, vedusi mokymus 4 kontinentuose.

Giedrė Simanauskaitė – didžiulė komunikacijos entuziastė ir vidinės komunikacijos konsultantė, vedanti mokymus ir skaitant pranešimus konferencijose. Vidinės komunikacijos vadovė „Rimi Lietuva”, prieš tai dirbusi vyr. projektų vadove “INK agency” komunikacijos agentūroje.

Moteris 2019 m. „European Communication Summit” Berlyne įvertinta tarp 3 jaunų metų komunikatorių, laimėjusi „Mi:t&links. Baltic Communication Awards”, „PR Impact Awards’19”, „PVPA Personalo geriausių praktikų” apdovanojimuose vidinės komunikacijos kategorijoje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!