Search
Generic filters
Exact matches only

„(Pa)žaiskime galimybes“, arba „Kurkite savo ateitį, kol jos nesukūrė kiti“ (1 dalis) | Diana Zarumskienė | Emocinės gerovės mentorė

0
2021/12/09
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/12/09
19:00 - 20:30


Time 2 Know savaitė – Laikas pažinti

KODAS ŽAIDIMAS

Pamatyk savo duotybes, talentus, įgūdžius, aplinkybes ir galimybes visai kitoje šviesoje. Po žaidimo posakis „Kurk savo ateitį, kol jos nesukūrė kiti“ įgaus visai kitą prasmę.

 Išminčiai sako, kad gyvenimas – žaidimas. Kviečiame jus žaisti ir medituojant patirti du įsivaizduojamus pasaulio scenarijus: tą, kurį į priekį veda konkurencija, agresija, ir tą, kuriame svarbiausia meilė bei palaikymas.

Dirbtuves ves holistinė koučerė, lektorė, sertifikuota MasterMind moderatorė ir himalajų jogos praktikė Diana Zarumskienė. Ji 20 m. sėkmingai dirbo tarptautinėse kompanijose, tačiau pajutusi, kad nei karjera, nei pasiekimai nebeteikia džiaugsmo, ėmė domėtis žmogaus veikimo principais.

Taip Diana sutiko Mokytojus ir Guru – Himalajų jogos Meistrę. Žingsnis po žingsnio Dianos gyvenime ėmė gausėti harmonijos. Po kurio laiko ji įkūrė jogos ir savęs pažinimo studiją. Joje ir pati mokėsi giliau suprasti harmoningo gyvenimo principus, o galiausiai atrado balansą tarp dvasingumo ir materialinio pasaulio.

Šiandieninis Dianos tikslas – padėti tiems, kurie gyvena nuolatinėje įtampoje bei susiduria su bejėgiškumo jausmu. Moteris stengiasi grąžinti žmonėms gyvenimo pilnatvę – emocinę gerovę ir versle, ir gyvenime.

Susitikimo metu aptarsime:

  • Kaip prasmė susijusi su savirealizacija?
  • Ar sunkumuose gali slėptis galimybės?
  • Kuo skiriasi du pasaulio scenarijai: vedinas konkurencijos ir agresijos vs meilės bei palaikymo?
  • Kaip principas „Veikti dėl kitų gerovės“ gali motyvuoti vykdant veiklą?

Specialaus pasiruošimo nereikia – tik popieriaus ir pieštuko (gali kiltis noras užsirašyti arba nupiešti įžvalgas).

Beje, dirbtuvės gali tapti ir Didžiuoju Kvietimu veikti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!