Search
Generic filters
Exact matches only

Pažink vidinę kūno išmintį | Jurga Bliss | Somatinio judesio terapeutė

0
2021/10/27
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/10/27
19:00 - 20:30


Time 2 Relax savaitė – Laikas ilsėtis

Somatinė meditacija – tai būdas susitikti su savimi per pojūčius kūne, natūraliai iškylančius vaizdinius, kvėpavimą, judesį.  

Paskaitos tema: „Pažink vidinę kūno išmintį. Somatinė meditacija

Šio susitikimo metu susipažinsime su neseniai Lietuvoje pradėtomis taikyti somatinėmis praktikomis, sužinosime apie integruojančią kūno ir judesio terapiją, turėsime galimybę patirti somatinę meditaciją ir pasidalinti savo įspūdžiais, įžvalgomis bei užduoti rūpimus klausimus kūno ir judesio terapeutei Jurgai Bliss. 


Šiame susitikime vedančioji yra tik lydintis asmuo, siūlantis kelionės kryptį. Tau rinktis, kokiu greičiu ir kaip keliauti. Čia iš sąmoningo buvimo kūne ateinančios žinutės sutinkamos su pagarba ir įsitikinimu, kad tik Tu pati geriausiai žinai, ko Tau šiuo metu labiausiai reikia. Kartu kuriame saugią erdvę tam, kad galėtum išgirsti save.


Kaip tai vyks?

Vedančioji pakvies patogiai atsisėsti ar atsigulti, jei priimtina, užsimerkti ar atpalaiduoti žvilgsnį. Vėliau, sekant kvietimu, susitelkti į kūne vykstančius procesus ir tai, kas kyla iš jų. Ši patirtis gali nuvesti į gilų atsipalaidavimą ir nusiraminimą. 

Po meditacijos pasidalinsime įspūdžiais ir užduosime klausimus vedančiajai.

 

Kaip pasiruošti?

Meditacijai nereikia jokio specialaus pasiruošimo, prisijungti gali ir pradedančios, ir patyrusios medituotojos. Reikalinga tik erdvė, kad būtų galima patogiai atsisėsti ar atsigulti, taip pat praverstų pledas, kad būtų išlaikoma kūno šiluma. Galima pasiruošti popieriaus, pieštukų ar rašiklį mintims užsirašyti ar nupiešti savo patirtį.

 

Kas ves meditaciją?

Meditaciją ves Jurga Bliss, sertifikuota IBMT, somatinio judesio terapeutė, kuri gyvena Portugalijoje. Su klientais Jurga dirba lietuvių ir anglų kalbomis internetu, o Algarvėje veda gyvus susitikimus. Jurga taip pat fasilituoja autentiško judesio bei somatinio judesio tyrinėjimų grupes, moterų ratus.

Savo profesinį kelią pradėjusi ir dešimtmetį dirbusi verslo pasaulyje, pastaruosius šešerius metus Jurga dirba su kūnu. Baigusi Londone įsteigtą Integruojančios kūno ir judesio terapijos institutą (The Institute for Integrative Bodywork & Movement Therapy), kartu su kolegomis įkūrė kūno terapijos praktikus buriančią platformą „Įkūnyta praktika“.

 

Jurgos domėjimosi ir terapinio darbo sritys: somatinė psichologija, santykiai tarp žmonių, darbas su vidine šeima (subasmenybėmis), partnerystė, seksualumas, gyvenimo užsienyje iššūkiai ir kt. 


Susipažinti ir susisiekti su Jurga galite čia:
https://www.ikunytapraktika.lt/jurga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!