Search
Generic filters
Exact matches only

Perdegimas. Kaip atpažinti ir sau padėti? | Ugnė Juodytė | Geštalt psichoterapijos praktikė

0
2021/10/07
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/10/07
19:00 - 20:30


Time 2 Know savaitė – Laikas pažinti

Paskaita padės atpažinti, ar tau / tavo artimiems žmonėms gresia perdegimas. Gausi praktiškų, paprastai pritaikomų, bet veiksmingų patarimų, kurie skirti savipagalbai.

Paskaitos tema: Perdegimas – kaip jį atpažinti ir padėti sau?“

Paskaitą veda Ugnė Juodytė, vystanti projektus „Karjeros stovykla“ ir „start4networking“. Nuo 2009 m. Ugnė yra psichologė, Geštalt psichoterapijos praktikė, turinti virš 900 valandų teorinio ir praktinio mokymosi patirties įvairiose psichologinių technikų, metodų, filosofijų srityse ir padedanti rūpintis emocine sveikata. Ji taip pat sertifikuota mindfulness trenerė, koučingo (ICF) specialistė, Psichologų sąjungos ir Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė. Ugnė individualiai dirba su klientais, veda mokymus ir rašo straipsnius apie savęs pažinimą bei pagalbą sau įveikiant emocinius sunkumus.

„Perdegimo tema man pačiai labai įdomi, nes esu ir pati šiuo keliu ėjusi. Dirbu su klientais, kurie keičia gyvenimo įpročius, kad neatsidurtų paskutinėse perdegimo sindromo stadijose, kai lėtinis psichinis, fizinis nuovargis, liūdesys ir depresija tampa neatsiejama kasdienos dalimi“, – teigia lektorė.

Paskaita pravers, jei:

  • didžiąją laiko dalį nori jaustis energinga ir sveikai pozityvia, tačiau šiuo metu tokią savijautą sunkiai patiri arba išlaikai;
  • jei nori turėti energijos kūrimui bei strategijoms, o grįžus namo vis dar turėti jėgų žaisti, bendrauti su vaikais, flirtuoti su vyru; 
  • jei sieki kokybiškai išsimiegoti naktį ir žvaliai pradėti dieną, tačiau vis nepavyksta užmigti, o ryte vis tiek atsikeli nepailsėjusi;
  • jei nori sužinoti, kaip medaus mėnesį gyventi visą savo gyvenimą ir neįkristi į apatiškumo, lėtinių ligų, migrenos srautą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!