Search
Generic filters
Exact matches only

Skirtingi komunikacijos asmenybės tipai ir kaip su jais susikalbėti | Vija Valentukonytė Urbanavičienė ir Giedrė Simanauskaitė | Vidinės komunikacijos ekspertės

0
2021/11/25
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/11/25
19:00 - 20:30


Paskaitos metu susipažinsi su įrankiais, kurie padės efektyviai komunikuoti, ir sužinosi būdus, kaip komunikuoti su skirtingais asmenybės tipais.

Paskaitos tema: „Skirtingi komunikacijos asmenybės tipai. Kaip su jais susikalbėti?

Vija Valentukonytė Urbanavičienė – strategė, vidinės komunikacijos ekspertė ir praktikė, kuri vidinės komunikacijos srityje dirba daugiau nei 10 metų. Savo ekspertines žinias ji taikė darbo Olandijos banke „ING“, „Lietuvos energija“, „Barclays“ ir „Telia“ metu.

Už pokyčių bei kultūros stiprinimo projektus Vija buvo įvertinta dviem pasauliniais Komunikacijos asociacijos IABC (Vašingtonas, JAV) apdovanojimais, taip pat pelnė „PR Impact“ ir Geriausios Personalo Praktikos apdovanojimus 2017 m. Moteris yra sertifikuota trenerė, mokymus vedė 4 kontinentuose.

Giedrė Simanauskaitė – didžiulė komunikacijos entuziastė ir vidinės komunikacijos konsultantė, kuri veda mokymus ir skaito pranešimus konferencijose. Užima vidinės komunikacijos vadovės „Rimi Lietuva“ pareigas, o prieš tai dirbo vyr. projektų vadove „INK agency“ komunikacijos agentūroje.

Moteris 2019 m. „European Communication Summit“ Berlyne buvo įvertinta tarp 3 jaunų metų komunikatorių. Taip pat pelnė „Mi:t&links. Baltic Communication Awards“, „PR Impact Awards’19“, „PVPA Personalo geriausių praktikų“ apdovanojimus vidinės komunikacijos kategorijoje.

Susitikimo metu tavęs lauks:

  • Greitas testas, kurio metu, remiantis DISC metodologija, nustatysi savo komunikacinį tipą;
  • Sužinosi, kaip atpažinti kitus komunikacijos stilius;
  • Išgirsi patarimų, kaip susikalbėti geriau ir konstruktyviai spręsti konfliktines situacijas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!