Search
Generic filters
Exact matches only

Žieminė spintos kapsulė ir kaip ją adaptuoti skirtingiems figūros tipams | Viktorija Jarockienė | Stilistė

0
2021/12/04
Žemėlapio nėra

Data/Laikas
Data - 2021/12/04
10:00 - 11:30


Paskaitos metu gausi praktinių patarimų, kaip tvariai formuoti žieminę spintos kapsulę.

Paskaitos tema: Žieminė spintos kapsulė ir kaip ją adaptuoti skirtingiems figūros tipams

Apie stilistę Viktorija Jar

Mano veiklos istorija prasidėjo nuo mados žurnalistikos, fotosesijų, reklamų stilizavimo ir darbo už kadro. Besigilindama į stilių, supratau, jog man įdomus ne tik rezultatas, bet ir filosofija, slypinti už mados namų ir prekių ženklų istorijų, tendencijų bei gatvės mados.

Pradėjusi dirbti su pirmuoju stiliaus projektu, skirtu užsienio rinkai, buvau įsitikinusi, kad stiliaus kūrimas yra visoms moterims maloni veikla. Tačiau realybėje viskas atrodo kiek kitaip – apsipirkinėjimas ir stiliaus paieškos yra atsakingas ir laikui imlus darbas, reikalaujantis nemažai žinių bei nuovokos, nei kiek nenuvertinant ir šešto jausmo. Ne visoms moterims tai patinka ir sekasi, todėl geriausiai kai šį darbą atieka specialistas, o Jums belieka mėgautis rezultatu.

Kai pajuntame savo stiliaus jėgą – pasitikėjimas savimi tampa kasdiene būsena. Tikiu, kad man pavyksta rasti artimą kontaktą su daugeliu moterų, dėl to nutiesti jungtį tarp stiliaus ir kasdienybės man įdomu ir labai malonu.

Mano tikslas – padėti moterims apsipirkinėjimą ir spintos reviziją paversti maloniu ir rezultatyviu žaidimu. Be streso ir chaoso, o su pasitikėjimu ir gera nuotaika atsikelti kiekvieną ryta žinant, kad tikrai turi, ka apsirengti.

Paskaitos metu nagrinėjamos temos:

  • Trumpas pagrindinių 5 figūros tipų aptarimas. Probleminės zonos ir kaip jos įtakoja drabužių ir aksesuarų pasirinkimą. Kaip nukreipti demesį nuo to, ką norime maskuoti ir kaip akcentuoti tai, kuo norime pasididžiuoti.
  • Spintos kapsulės fenomenas ir kuom ji naudinga mus visoms – ir stileivoms, ir stiliaus naujokėms.
  • Kas įeina į tvirtą stiliaus kapsulę?
  • Kapsulės drabužių ir aksesuarų išsamus aptarimas, atsižvelgiant į į figūros tipus.
  • Rudeninės/žieminės kapsulės įvaizdžiai (nuotraukos).

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Privatumo politika.

PRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Sužinok visas naujienas pirmoji ir gauk geriausius pasiūlymus!